SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vali-Banes me Qera në Ferizaj Rr.Varoshit Nr.Q004/15
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
6 Korrik '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
95 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
95393
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qera në Rr.Varoshit me të gjitha kushtet duke fillu nga rryma,tv,internet,parkim etj
Qeraja në dy kushte Kushti 1. Me rrym tonen me uj me parkim per makinen tuaj me internet etj qiraja 350€
Kushti 2.Pa rrym tonen pa parkim pa internet 200€
Nëse jeton jasht Kosoves edhe doni ta rezervoni ket banes ju mund tabani rezervimin vetem mbrenda 10 dite kushti i rezervimit esht gjysma e qeras ju faliminderit Jon 1.Dhom e Fjetjes per burr dhe grua 1.Dhom per 2 femi 1Dhom ndeje+Kuzhina dhe koridori
Banesa gjindet kati i 3 ka 1dhom fjetje per burr e grua 1 dhom per femi+dhomen e ndejes+dhomen me pregadit ushqim+wc
Qiradhanjen e kesaj qiradhënje e mundeson Agjensioni "VALI"

www.vali-ferizaj.weebly.com 
Informata rreth publikuesit
Agjension i Patundëshmëris Vali-Ferizaj
Ferizaj
+37745843614
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »