SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banese: Bredu i Diellit - banesat e standardit
Çmimi :
€74,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Prill '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
69 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
95394
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa posedon 69.00 m2, me 2 dhoma te fjetjes, 1 dhome e ndenjes, 1 banjo, 1 ballkon, 1 koridor

Extra:

24 ore uje sanitar dhe uje te ngrohet

24 ore rryme (ndertesa ka agregatin e saj ne rast te ndaljes se rrymes ka rryme, uje, lifti punon dhe nxemje punon), banese ideale me te gjitha kushtet dhe me pamje fantastike

Ngrohje qendrore.
Informata rreth publikuesit
Ardian
Prishtinë
044157654
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »