SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtëpia në Lagjen Aktash
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
215 m²
Ekstra :
Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
95396
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtëpia në Lagjen Aktash në Prishtinë e cila është shumë afer Salles "1 Tetori", Albi Marketit, Viva Freshit dhe objektit te OSCE-se. Shtepia dhe trualli kanë siperfaqe prej 5 ari e 30m2 ( dimenzionet 25 m x 22m). Trualli është shumë i përshtatshëm për biznes dhe per ndërtime të larta. Çmimi eshte shume i pershtatshem. Perkthimi mund te behet menjehere gjate dites.
Informata rreth publikuesit
Shitesi
Prishtinë
044793084
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »