SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet trualli ne Veternik(Fshati Nderkombetar)
Çmimi :
€64,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '17
Madhësia :
4 m²
ID e produktit :
95402
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Trolli është në pjesën jugore të "Fshatit Ndërkombëtar" dhe kufizohet me këtë lagje. Me Plan Urban është ndërtim i ulët-shtëpi.
Gjendet në distancë 500M nga objekti i ri i Pallatit të Drejtësisë (në Veternik) .200m në distancë me shkollën e Re. 800m "Gorenja" dhe "Albi Mall".
Ka një sipërfaqe prej 8 ari me mundësi ndarje. Ka rrugën me gjerësi 6m ,ujin,kanalizimin.Dokumentat ne kadaster !
Përparsitë e këtij trualli janë : Ajri shumë i pastër në atë zonë , nuk ka rrezik nga mushkonjat pasiqë ndodhin spërkatjet nga Fshati Ndëkombëtar , poashtu ka ndriqim nga Fshati Ndërkombëtar.

Cmimi për 8 ari është : 120,000 euro
Cmimi për 4 ari është : 64,000 euro
Informata rreth publikuesit
Agjensioni ZOGU
Prishtinë
044-888-801
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »