SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME VIP SHET DY BANESA TE REJA NE NJE OBJEKT TE URA E GURIT PEJ
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Korrik
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
101 m²
Ekstra :
Kondicioner, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
95406
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten dy banesa ne qender te Pejes
100.86 m2- kati 2
72.24 m2- kati 5

Banesat gjenden ne kompleksin Muratori, jane me pamje nga Gryka e Rugoves, kane nje organizem shume te pershtatshem te hapsirave

100.86 m2
Dy dhoma te fjetjes
Sallon dhe kuzhine
Banjo
Dy ballkona


72.24 m2
Dy dhoma te fjetjes
Sallon dhe kuzhine
Banjo
Ballkone
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »