SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne rrugen B
Çmimi :
€950.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:04
Dhoma gjumi :
3
Madhësia :
120 m²
ID e produktit :
95408
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet ne rrugen B, kati IV - posedon 120m2 me 3 dhoma gjumi. Gjithashtu ka garzhe dhe podrum.
Banesa eshte e gatshme per banim.

Cmimi 950euro/m2
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »