SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NE LAGJEN KALABRIA
Çmimi :
€88,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
107 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
95423
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESA NE LAGJEN KALABRIA
Banesa ka 107 m² nè Katin e parè
dhe ka ketè renditje:
Sallon me kuzhinè
2 Dhoma gjumi
2 Banjo
1 Ballkon
Ndertim me cilesi te lartè, e ndertuar nga Lesna Group

Qmimi: 825 euro m²

Kontakti:
Tel/Viber: +377 45 951358
imobanimi@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Da Vinci Real Estate
Prishtinë
045 951 358
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »