SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira ne Ulpian
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:38
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
95425
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qera në Ulpianë ,hyrja 6,kati i tret.Njësit e banesës janë dy dhoma gjumi,sallon me kuzhinë,terasë,koridorë dhe banjo.Banesa është e mobiluar dhe në gjendje shumë të mire.Përparësi kanë qiftet bashkshortore apo familje 4 antarëshe si dhe student të fakultetit të AUK-u apo të f.të mjeksisë dhe at teknik.Qmimi është 300 € për muaj,duke I llogaritur shpenzimet për rrymë,uj(banesa e ka matësin individual të ujit) dhe mbeturina si dhe ngrohja.

tel. 04912327

e-mail: ecovitas@yahoo.de
Informata rreth publikuesit
Eco-Vita
Prishtinë
049123275
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »