SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Kalabri
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:12
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
95478
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa posedon 90 m2, gjindet ne katin I,II dhe III.

Cmimi 750 euro /m2
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »