SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes 13 ari ne LLapnasell buz rruges
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
31 Mars '17
ID e produktit :
95504
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes 13 ari ne Llapnasell afer Qeshmesh .
pozit shum e mire per qdo veprimtari biznesi .
gjersia apo ballina e tokes esht 23 metra ne asfallt .
dokumentacion i regullt dhe i plote me flet poseduse .
qmimi 3500 euro ari
Tel ose viber +386 49 233 531
Tel ose viber +386 49 113 659
Informata rreth publikuesit
Partners
Prishtinë
049 233 531
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »