SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshojm Banese me Qira ne Dardani
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:45
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
95533
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshojm Banese me Qira ne Dardani (Rr. Xhemajl Mustafa) ne katin e 2. Banesa ka 90 m2 me: Dhoma e dites me Kuzhin, 2 dhoma te Gjumit, Shpajz i madh dhe 1 Banjo. E mobiluar komplet.
Cmimi: 350 Euro
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »