SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
parcell ne prevall
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Gusht '15
Madhësia :
268 m²
ID e produktit :
95538
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet parcella ne prevalle me 268metra katror me infrastruktur te kompletuar dhe e urbanizuar
Informata rreth publikuesit
getoarlimani
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »