SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGJENCIONI PER PATUNDESHMERI HOME VIP kemi ne shitje ne lagjen GJEMAJ KADA 13 ari trolli me shtepi ME LEJE NDERTIMI DERI NE 13 . KAT
Çmimi :
€150,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '17
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
95553
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGJENCIONI PER PATUNDESHMERI HOME VIP
kemi ne shitje ne lagjen GJEMAJ KADA 13 ari trolli me shtepi ME LEJE NDERTIMI DERI NE 13 . KAT .nodhet kapur me muret e shkolles se gjemajil kades esht ne rrugen krysore te lagjes esht me te gjitha kushtet per banim ka uj . rrym kanalizim tv kabllo tlefon etj etj ne shum ven te peshtatshe e ne nej pozecion shum andaj na
Na Kontaktoni ne nr e Tel +38649699964 Virber, Tango, Whatsap . Ne 24/or Online . Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP. Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminders .
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »