SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME VIP SHET LOKALIN QENDER PEJES ----SHET DYQANIN NE QENDER PEJES TE URA E GURIT ... ----DYQANI ESHT PRON SHIQIPTARE NGA VITI 1973.........
Çmimi :
€25,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '17
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
95554
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGENCY HOME VIP SHET LOKALIN QENDER PEJES
----SHET DYQANIN NE QENDER PEJES TE URA E GURIT ...
----DYQANI ESHT PRON SHIQIPTARE NGA VITI 1973.........
----DYQANI ESHT NE NJE POZICJON KU MUNDET TE ZHVILLOHEN SHUM AKTIVITETE BIZNISORE .
----DYQANI ESHT NE NJE POZIT. FENOMENALE ME INFRASTRUKTUR TE PLOT ..
----DYQANI ESHT KOLETUR ME UJ , RRYM , KANALIZIM ..
----DYQANI ESHT ME MATRJLA TE LET I NDRTUR ..
----DYQANI ESHT ME NE POZICJON QE KA PARKINGJE TE MJAFTUSHEM PER SHUM LAMI .
----DYQANI ESHT I KOPLETUR ME DUKUMENTACON DHE PERKTHIMI I MENJEHERSHEM.
-----ANADAJ DESHIRONI NJE DYQAN NE QENDER PEJES ME QMIM EXSTRA LIR ME NJE QMIM PREJ 25mi ero NE QENDER PEJES URDHERONI DHE BINDUNI DHE VET
----AGJENCIONIN HOME VIP. MUND TA
Na Kontaktoni ne nr e Tel +38649699964 Virber, Tango, Whatsap . Ne 24/or Online . Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP. Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminders .
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »