SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGJENCIONI KA NE NE SHITJE TOKEN PREJ 6 HEKTARESH NE DARDANI 3 QE SHKON RRUGA KA LOXHA APO ME MIR ME THEN ESHT NE KUFI LOXH DRADNI
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
95558
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGJENCIONI KA NE NE SHITJE TOKEN PREJ 6 HEKTARESH NE DARDANI 3 QE SHKON RRUGA KA LOXHA APO ME MIR ME THEN ESHT NE KUFI LOXH DRADNI NE NJE POZICJON FENOMENAL KA NJE SIPERFAQE NGA 6 HEKTAR TERSI I RAFSHITUR PA AS NJE PENGES ME QMIM SHUM TE VOLITSHEM ME 60 MI ERO HEKTARI SHITET URGJENTISHT E GJITH PARCELLA NGA 6 HEKTAR ESHT NE NJE VEND KOPLET JU MIPRESIM shitet URGJENT.
Na Kontaktoni ne nr e Tel +38649699964 Virber, Tango, Whatsap . Ne 24/or Online . Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP. Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminders .
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »