SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGJENCIONI_HOME V.I.P-a shet Ne lagjen Ne lagjen istitut konkretisht perball berdynaj kopani apo pumpes AL petroll Shiten. 7 ari me dy shtepja
Çmimi :
€110,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Korrik
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
3
Madhësia :
120 m²
Viti i ndërtimit :
2008
Ekstra :
Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
95560
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGJENCIONI_HOME V.I.P-a shet Ne lagjen Ne lagjen istitut konkretisht perball berdynaj kopani apo pumpes AL petroll Shiten. 7 ari me dy shtepja njera e ndertuar ne 1991 e cilla ka 2 dhoma nje sallon me kuzhin banjo koridor dhe ka 95m, katror dhe njera e ndertur ne vitin 2008 e cilla ka 2 dhoma kuzhin me sallon koridor banjo trolli ka uj-kanalizim-rrym- tv kabull,itrnet –TL dhe vetem 10 metra nga rruga krysore pej vitomeric. Shitet me qmim shum te volitshme perkthimi I menjehershm
Na Kontaktoni ne nr e Tel +38649699964 Virber, Tango, Whatsap . Ne 24/or Online . Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP. Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminders .
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »