SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
objekti 6 kat + 50 dhoma ileshuar me qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Tetor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
6+
Madhësia :
1500 m²
ID e produktit :
95568
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
objekti me 6 kate 1500 m2
50 dhoma
dhe 50 banjo
gjithe objekti eahte i leshuar me qira mujore posedon edhe lokalin i cili punon si expres reataurant ndodhet te udhkryqi bulevardit bill clinton dhe santee Postuar nëpërmjet celularit. 045 547700
Informata rreth publikuesit
Ideal
0037745547700
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »