SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet me qera banesa me qmim te volitshem
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
28 Gusht '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
108 m²
ID e produktit :
95581
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet ne lagjen mati 1 tek chelsi point banesa ne fund te rruges dy dhoma gjumi sallon dhe kuzhina dy ballkona Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xhela
Prizren
044280412
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »