SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal me qira - Pejton
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Gusht '15
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
95598
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali eshte ne perdhese dhe ka 100m2: 5 hapesira pune, 2 nyje sanitare dhe nje prijetore.
Ka nxemje qendrore dhe eshte plotesisht i renovuar.

Kontakt: 00377 44 115 129:
Informata rreth publikuesit
hasan_ahmeti
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »