SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
38 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
95600
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne katin e dyte. Posedon 38m2 , e ndertuar me material te presuar dhe ka : nje ballkon, nje dhome, kuzhine, banjo dhe nje shpajz. Gjendet perballe Spitalit , kompleksi Iliria 3/2 , kati i dytë.
Informata rreth publikuesit
Selami
Gjilan
044-436-008
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »