SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet parcella ne Taslixhe 4
Çmimi :
€70,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Shtator '15
Madhësia :
495 m²
ID e produktit :
95607
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet trualli në Prishtinë në lagjen Taslixhe 4, rruga Ismajl Ismajli. Trualli gjendet në një pozicion shumë të favorshëm. Parku i Gërmisë gjendet vetëm 10 minuta larg.

Çmimi i diskutueshëm.

Për më shumë kontaktoni në numrat e telefonit: 049-57-37-06 dhe 049-35-55-07
Email: trashegimmavraj@outlook.com
Informata rreth publikuesit
Trashegim
Pejë
049355507
Tasligje [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »