SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NE ULPIANE PRAPA AAK-s KATI 1
Çmimi :
€116,500.00
Kategoria :
Postuar :
28 Korrik '16
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
74 m²
Ekstra :
Kondicioner, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
95619
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne ULPIANE prapa AAK-se me 73.68 m2 ne katin e pare.

Perberja: Dy dhoma, nje kuzhine, nje banjo me wc, nje paradhome, nje shpajz, dhe dy ballkona me pamje nga lindja dhe perendimi.

Banesa eshte e renovuar, eshte bere izolimi kolektiv i jashtem, dhe eshte e pershtatshme edhe per zyre edhe per banim.

Cmimi eshte i negociueshem.

+37744565656
+37744799661
Informata rreth publikuesit
Akil
Prishtinë
044 565656
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »