SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
toka dhe shtëpi në Mogili
Çmimi :
€25,000.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '15
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
120 m²
Viti i ndërtimit :
1990
Ekstra :
Garazh, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Shteg në Oborr
ID e produktit :
95639
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Toka për Shitje shtëpinë 38ari me një garazh dhe ndërtesa të tjera ndihmëse, vendi ka energji elektrike, komplot ujit është e vendosur në një fshat të komunës Mogilla e Vitisë, në qendër të fshatit,Prodajem plac povrsine 38ari sa kucu garaze i drugi pomocni objekti,na plac ima struja voda plac se nalzi u selo Mogila opstina Vitina u centru sela
Informata rreth publikuesit
Dejan
Viti
0038166272486
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »