SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi ne shitje ne Shatervan,Prizren
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
5
Viti i ndërtimit :
2014
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
95686
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes dy shtepi ne qender te qytetit te Prizrenit ne shatervan, shtepite jane moderne, me infrastrukture moderne, te sapondertuara dhe te mobiluara,3 kateshe,me parking nentokesor per 10 vetura. Jane ne emrin tim personal. Te interesuarit te lajmerohen ne tel:045992122
Informata rreth publikuesit
Ideal
Prizren
045992122
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »