SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet lokali ose depo me qera në Prishtinë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Janar
Madhësia :
180 m²
ID e produktit :
95702
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qera lokali ose depo.180 m.Mund të përdoret edhe për Restorant,Fitnes,Bilardo,Ordinancë,Depo dhe për biznise të tjera.Gjindet ne Bregun e diellit afer bankes Rajfajzen
Informata rreth publikuesit
Erion
Prishtinë
044274772
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »