SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet lokali ose depo me qera në Prishtinë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:20
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
95704
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Gjindet ne Bregun e diellit te xhambazt afer bankes Rajfajzen.40 m.Mund të përdoret edhe për kafiq,depo dhe për biznise të tjera.
Informata rreth publikuesit
Erion
Prishtinë
044274772
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »