SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet lokali ne Bregun e Diellit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor '15
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
95723
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet lokali ne Zonen perendimore ne Bregun e Diellit.Lokali ka 40 m2 ,e pershtatshme per depo,zyre etjj......Lokali gjindet afer restaurant Gizzit dhe eshte i siguruar 24/7 nga policia. Per me shum informata ju lutem kontaktoni ne numrin e dhene

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
And
Prishtinë
044 502 882
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »