SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
5 Ari trolli në shitje Lagjja LEONA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Gusht '15
Madhësia :
500 m²
ID e produktit :
95727
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
5 Ari me infrastruktur të kompletuar me leje ndërtimi me dokumenta të kompletuara.
Bëjm ndrrim dhe me banes n'qender të qytetit Prishtinë.
Perparsi kan blersit me mundësi kesh.
Tel. 045322447
Informata rreth publikuesit
Atlant G.
Fushë Kosovë
045877702
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »