SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
URGJENT JU LUTEM
Çmimi :
€45,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Tetor '16
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
2
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
95745
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
(URGJENT) Shitet shtepia ne lagjen Kolovice ne Prishtine 2.5 ari.Shtepia sic shihet ne foto nuk eshte e perfunduar krejt.ka podrum,nje kat dhe nje gjysme kati tjeter ne te cilen mund te behen 3 dhoma. Shtepia ka dokumentacion.Shitet me nje cmim te volitshem.
Informata rreth publikuesit
ardrit
Prishtinë
044780407
Kolovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »