SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
3
Madhësia :
720 m²
Viti i ndërtimit :
2008
Ekstra :
Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
95765
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne rrugen Emin Duraku, Ferizaj, shtepia posedon podrum, kati perdhes lokal afarist si dhe dy kate per banim me mundesi per te vazhduar me kate me larte, shtepia ka gjithsej 720 M2, 350 euro M2.
Informata rreth publikuesit
Kastriot
Ferizaj
+37745596745
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »