SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira prapa parlamentit
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
27 Tetor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
95771
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira per studente prapa parlamentit (perballe shkolles Elena Gjika). Posedon dy dhoma, sallon, banjo dhe ballkon. Tel: 044 841 024.
Informata rreth publikuesit
Arsim
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »