SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES ME QIRA NE DARDANI
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
78 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
95777
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BANES ME QIRA NE DARDANI AFER POSTES
Banesa eshte ne Katin e parè
Nè 78 m² ka ketè renditje:
Sallon me kuzhinè
2 dhoma gjumi
Banjo
Ballkon
Me nxemje qendrore prej qytetit
Afer Qerdhes dhe Postes
Qmimi: 300 euro

KONTAKTI:
Tel/Viber +377 45 951358
imobanimi@gmail.com
Byroja ILIRIJA
Perball Hotel Baci
Informata rreth publikuesit
Da Vinci Real Estate
Prishtinë
045 951 358
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »