SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa
Çmimi :
€60,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Tetor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
57 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Tarracë Kulmi, Ballkon
ID e produktit :
95780
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa në Dardani Prishtinë 57m2 banesa posedon edhe Terracë 40m2 dokumentacioni është e rregullt dhe Terraca është ne vendim.
Ndertesa posedon edhe liftin qe punon dhe është në gjendje te mirë.
Informata rreth publikuesit
Muhamet
Prishtinë
044 170 366
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »