SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet banesa me qera tre dhomeshe
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
1 Shtator '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
110 m²
ID e produktit :
95793
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jape banesen me qera, e mobiluar tri dhomeshe: Sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo dhe ballkon. Banesa gjindet afer gjimnazit "Sami Frasheri" rruga Hazhi Zeka ne Prishtine.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Naim
Prishtinë
044/233413
Sami Frashëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »