SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet trolli 3.8 ari me leje ndertimi ne lagjen vneshtat
Çmimi :
€18,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '15
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
4
Madhësia :
3800 m²
ID e produktit :
95841
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet trolli ne lagjen vneshtat afer shkolles trolli ka siperfaqe 3.8 ari qmimi per ari eshte 20 mij euro mundsi negocjimi trolli ka dokumetacjon te rregullt prej pronarit te pare perkthimi behet te noteri trolli ka ujsjells kanalizim dhe leje ndertimi nese keni interes nr kontaktit 044 600 119Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
jetmir
Prishtinë
044600119
Lagjja Vneshta [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »