SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes banesen ne Ulpiane
Çmimi :
€58,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Shtator '15
ID e produktit :
95848
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen ne Ulpiane P+4/L H-4,Nr.38, Kati-3,rruga Hakif Zejnullahu Prishtine.Banesa eshte e renovuar dhe e pa mobiluar.34.50 m2.Dhome,Kuzhine,Banjo dhe Bodrum. Banesa eshte me dokumentancion te rregullt.044 294 832
Informata rreth publikuesit
Kadri
Pristina
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »