SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Objekt Afarist me qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Shtator '15
Madhësia :
4000 m²
ID e produktit :
95894
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Objekti me qira gjindet ne Arberi ngjitur me hekurudhen, pra i bie mbrapa stacionit te trenit te Prishtines dhe i ka keto karakteristika:
- 4000 m2
- 9 nivele
-garazh 600 m2
Do te kete qasje direkte ne unazen qender te Prishtines 40 m ne gjeresi, pra ne rrugen qe po ndertohet paralel me hekurudhen. Objekti eshte i ndertuar deri ne fazen e konstrukcionit dhe mund te perfundoj per 6 muaj. Muret e brendshme mund te pershtaten sipas kerkeses se qiramarresit. Ne foto e shihni se si do te duket objekti i perfunduar.
Kontakti: 049-111718
Informata rreth publikuesit
M
Prishtinë
049-111718
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »