SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QIRA NE KALABRI TE DARDHA
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
17 Janar
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
95915
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet banesa me qira ne lagjen Kalabri te qendra tregtare 'Dardha'. Banesa ka 100m² eshte ndertim i ri; ka nje pamje te mrekullushme. Banesa do te mobilohet sipas deshires dhe stilit tuaj. Ka parking te mjaftushem
Renditja
Sallon
Kuzhin
2 dhoma
Banjo
2 ballkona
Garazh

Çmimi: 500 euro

Kontakti
tel/viber 045951358
imobanimi@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Da Vinci Real Estate
Prishtinë
045 951 358
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »