SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje
Çmimi :
€50,000.00
Kategoria :
Postuar :
2 Shtator '15
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
119 m²
ID e produktit :
95968
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne shkembin e kavajes ne durres me siperfaqje 119m2 nuk esht hipoteke ne emrin tim personal eshte me leje dhe me gjitha letrat ne rregull ndodhet afer hotel majestic banesa perfshin 2 dhoma gjumi 2 ballkone banjo sallon kuzhine. Ne cmim mund te behet 30% kompenzim dhe 70% pare kesh 044:049-477-177

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Edi
044 477 177
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »