SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 75m2 me qira te Parku i Qytetit.
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
95984
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 75m2 me qira te Parku i Qytetit.
Banesa eshte ne katin e dyte, ka nje dhome dite, kuzhine te veqante, nje dhome te gjumit, banjo dhe terase. Banesa eshte komplet e mobiluar.
Banesa leshohet vetem per nje qift ose nje familje.
Çmimi i qirase eshte 300euro i negociueshem.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »