SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshojme Depo me qera në Hajvali,
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
19 Shtator
Madhësia :
450 m²
ID e produktit :
95986
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Depoja gjendet ne Hajvali (afer xhamise), eshte dy kateshe dhe ka gjithsej 450 m2.
Cmimi i rentes mujore per Depo eshte 300 EUR.
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »