SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shtepi me qira
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
2 Shtator '15
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
96005
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj shtepine me qira ne lagjen Bregu i Diellit. Shtepia ka 2 dhoma gjumi kuzhin banjo dhe eshte me hyrje te veqant.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fiona
044136558
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »