SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet fabrika e prodhimeve te qumshtit ne Ferizaj
Çmimi :
€158,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 23:03
ID e produktit :
96027
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Fabrika gjindet ne Ferizaj,posedon dy shtalla dhe dy shtepi, e vendosur ne placin prej 40 Ari.
Kapaciteti i prodhimit eshte 180 litra ne orë.
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »