SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET. Shtëpi luksoze në shitje në lagjen Qëndresa.
Çmimi :
€610,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:33
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
2014 m²
Viti i ndërtimit :
2014
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Pushimore, Oxhak, Pishinë, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
96036
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpi luksoze në shitje në lagjen Qëndresa.
Shtëpia ka gjithsej 250m2, ka 3 ari truall dhe është 3 katëshe.
E ndërtuar me një plan të veçantë dhe gjithashtu me investime ekstra, ku përfshihen: Mobilim luksoz, Sistemi i ngrohjes dhe ftohjes së shtëpisë (sistem Austriak) TERMIK, Kamin, Hapësira banuese e shtruar tërësisht me Mermer, Fasadë e punuar me gurë, Bunar, Dekorim me mermer të veçantë, Drita LED, Interfon me kamerë në çdo kat, Oborr ekstra ku përfshihen Fontana si dhe dekorime me detaje Antike si dhe Bazeni në katin e III-të ku është i vendosur edhe Grilli.

Shtëpia ka këtë renditje:
Kati i I-rë:
1. Sallon
1. Kuzhinë
1. Dhomë gjumi
1. Banjo
1. Depo (që shfrytëzohet per sistemin e ngrohjes dhe ftohjes)

Kati i II-të:
3. Dhoma gjumi
1.. Banjo
1. Terasë

Kati i III-të:
1. Bazen
1. Terasë
1. Banjo

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Lagjja Qëndersa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »