SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa në Pejë
Çmimi :
€36,500.00
Kategoria :
Postuar :
5 Shtator '15
Mobilimi :
Mobiluar
ID e produktit :
96039
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa afër stacionit të Autobusave dhe Policis në Pejë . Banesa ka dhomë pritje , gjumi , kuzhinë , korridor , banjo , shpajz , ballkon dhe është e gatshme për banim . Banesa është në katin e 3~të dhe posedon parking të madh si dhe ka shumë afër shkollat poashtu edhe pamje shumë të bukur ka bjeshkët . .Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Roland
Pejë
045 / 30 / 20 / 18
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »