SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet trualli ne Veternik mbrapa Grand Store (4 Ari)
Çmimi :
€100,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor
Madhësia :
4 m²
ID e produktit :
96085
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet trualli ne Veterrnik mbrapa Grand Store.Ka siperfaqe prej 4 ari.Ka infrastrukture te rregulluar(rryme,uje,kanalizim).Qmimi 100 000 euro.Perkthimi behet menjehere dhe pronari eshte shqiptar.
Informata rreth publikuesit
Agjensioni ZOGU
Prishtinë
044-888-801
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »