SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 5 ari truall ne Bardhosh
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
3 Shtator '15
ID e produktit :
96099
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Me infrastruktur trregullt asfalti osht ngjit me truall ka rrymen kanalizimin ujin dhe perkthimi i trollit mund te behet menjeher se esht ne emer timin. Qmimi 4500€ ari.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rinor
Orllan
044122018
Bardhosh [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »