SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi ne prizren
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '15
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
170 m²
ID e produktit :
96104
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne prizren me 3 ari vned ne rrugen faredin hoti shtepia eshte pothuajse e kompletuar pasi eshte e lyer brenda dhe jasht edhe shtruar hibercuk ka ujin rrymen dhe nxemjen te instaluar shtepia eshte shum komode

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Qendrim
Prizren
044167978
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »