SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
House for rent
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Tetor '15
ID e produktit :
96112
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
House is located in “Janina” quarter, str. Tefta Tashko, behind Grand Store. The house consists of: Living room (40m2), kitchen, 3 bedrooms, 1 office room (each room has a balcony), 2 bathrooms, 1 Storage, garage for 2 cars, basement, central heating with Pellet, electricity and water 24 hours (pit + reservoir water), very beautiful arranged garden 300m2. The house is oriented towards the east and south and is located a very quiet place to live

Shtëpia gjendet ne Lagjen “Janina”, rr. Tefta Tashko, prapa Grand Store. Shtëpia përbëhet nga: salloni (40m2), kuzhinë, tre dhoma gjumi, një dhomë pune (secila dhomë ka ballkon), dy banjo, një shpajz, garazh për dy vetura, bodrum, nxemje qendrore, rrymë dhe ujë 24 orë (bunar + rezervuar uji), kopsht modern të rregulluar shumë bukur 300m2, vend shumë i qetë. Shtëpia është e orientuar kah lindja dhe jugu dhe ndodhet në një vend shumë të qetë për të jetuar
Informata rreth publikuesit
Isuf
Prishtinë
045355355
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »