SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dy Banesa ne Rr. 12 Qershori
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:30
Dhoma gjumi :
3
Madhësia :
121 m²
ID e produktit :
96121
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten dy banesa në rrugen 12 Qershori, afer Ishe Ipkos.
Banesa gjindet ne katin 5 të banimit dhe ka siperfaqe 95m, dhe 121m2, banesat janë të gatshme për banim dhe i plotsojnë të gjitha kushtet e banimit, dhe kanë një infrastruktur të rreglluar dhe me pamje shumë të bukur.Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ringa" dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga 

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »